Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 08-7989
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 08-7989 Spacer Door Slide Latch Subovn
Item:
#1503333
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 08-7989 |
| Manufacturer Part # | 08-7989 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 6.35" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 08-7989 Spacer Door Slide Latch Subovn
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 08-7989 Spacer Door Slide Latch Subovn