$26.73
$27.75
Compare Price
You save
$1.02
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 087840
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 087840 Nut 1/4 20 Hex Flange S /s
Item:
#1244928
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 087840 |
| Manufacturer Part # | 087840 |
| Height | 0.22" |
| Width | 0.57" |
| Depth | 0.57" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 087840 Nut 1/4 20 Hex Flange S /s
$26.73
$27.75
You save
$1.02
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 087840 Nut 1/4 20 Hex Flange S /s
