KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 095259
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 095259 Timer Dial 2 D Pointer
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 095259 |
| Manufacturer Part # | 095259 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 095259 Timer Pointer Knob [ 2" Dia. ] [ Pointer Arrow ], [ Mount .187" Flat Down ] Set Screw Down, Grip Area 1 1/4", Market Forge Steamer 2 A-plus 2 Burner Electric Hot Plate, 2600phe 2692phe A-plus Steam Cooker Msa-sb-2600, Model 2a Steam Cooker Model 3a Steam Cooker, Model 4a Steam Cooker
