Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-1909
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 10-1909 Threaded Seal
Item:
#1180606
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-1909 |
| Manufacturer Part # | 10-1909 |
| Height | 0.13" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-1909 Thread Seal 5/16"-10, For Door Hinge, Market Forge Model 2a Steam Cooker Model 3a Steam Cooker, Model 4a Steam Cooker
