$0.10
$0.17
Compare Price
You save
$0.07
(41%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge aftermarket .
- Engineered to match existing Market Forge units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Market Forge 10-1945
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 10-1945 Gasket Screw 1/4 20x5/8 Rd 18 8 Ss
Item:
#1179907
Technical details
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-1945 |
| Manufacturer Part # | 10-1945 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Market Forge 10-1945 Gasket Screw 1/4 20x5/8 Rd 18 8 Ss
$0.10
$0.17
You save
$0.07
(41%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-1945 Gasket Screw Slotted Machine Screw., Market Forge Steamer A W

