$17.29
$27.75
Compare Price
You save
$10.46
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge aftermarket .
- Engineered to match existing Market Forge units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Market Forge 10-2423
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 10-2423 Thrust Washer
Item:
#1179909
Technical details
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-2423 |
| Manufacturer Part # | 10-2423 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Market Forge 10-2423 Thrust Washer
$17.29
$27.75
You save
$10.46
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-2423 Bronze Door Thrust Washer, Market Forge A-1 Pressure Cooker
