$96.61
$100.32
Compare Price
You save
$3.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-3452
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 10-3452 Tee 1/2 Ips
Item:
#1241611
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-3452 |
| Manufacturer Part # | 10-3452 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 10-3452 Tee 1/2 Ips
$96.61
$100.32
You save
$3.71
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-3452 Tee 1/2 Ips