$43.75
$45.42
Compare Price
You save
$1.67
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-3644
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 10-3644 Plug Square Head 3/8 Ips B
Item:
#1245237
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-3644 |
| Manufacturer Part # | 10-3644 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 10-3644 Plug Square Head 3/8 Ips B
$43.75
$45.42
You save
$1.67
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-3644 Plug Square Head 3/8 Ips B