Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-3774
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 10-3774 Synchronized Valve Bearing
Item:
#1179802
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-3774 |
| Manufacturer Part # | 10-3774 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Market Forge 10-3774 Synchronized Valve Bearing
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-3774 Synchronizer Valve Bearing, 1-3/4" Wide (hexagonal) 3/8" Id Brass, Market Forge
