$3.09
$4.95
Compare Price
You save
$1.86
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge aftermarket .
- Engineered to match existing Market Forge units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Market Forge 10-3916
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 10-3916 Hose Clamp Size 12 1/2"
Item:
#1152710
Technical details
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-3916 |
| Manufacturer Part # | 10-3916 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Market Forge 10-3916 Hose Clamp Size 12 1/2"
$3.09
$4.95
You save
$1.86
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-3916 Ss Hose Clamp 11/16" To 1-1/4"
