$24.08
$25.00
Compare Price
You save
$0.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-4128
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 10-4128 Hose Clamp 2 Dia Max
Item:
#1244946
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-4128 |
| Manufacturer Part # | 10-4128 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 10-4128 Hose Clamp 2 Dia Max
$24.08
$25.00
You save
$0.92
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-4128 Hose Clamp 2 Dia Max