Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-4804
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 10-4804 Steam Gauge
Item:
#1503355
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-4804 |
| Manufacturer Part # | 10-4804 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-4804 Steam Gauge
