Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-4958
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 10-4958 Steam Trap Market Forge
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-4958 |
| Manufacturer Part # | 10-4958 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 10.9" |
| Weight | 1.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-4958 Includes Steam Trap (mar98-1719), (1) 3/8" Npt X 1/2"cct Fitting (1) 1/2" Npt X 1/2" Cct, Fitting, And One Piece Of Copper Tubing Repair Kit Mar98-1719, Market Forge Steamer
