Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-6515
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 10-6515 Relay 120v 1ph
Item:
#1503441
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-6515 |
| Manufacturer Part # | 10-6515 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-6515 Relay 120v 1ph