Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-7694
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 10-7694 Gas Valve Magnetic Solenoid
Item:
#1503447
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-7694 |
| Manufacturer Part # | 10-7694 |
| Height | 4.65" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 1.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 10-7694 Gas Valve Magnetic Solenoid
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-7694 Gas Valve Magnetic Solenoid