Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-9174
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 10-9174 Relay Spdt 10a Plug In
Item:
#1503448
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-9174 |
| Manufacturer Part # | 10-9174 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-9174 Relay Spdt 10a Plug In
