$411.86
$427.68
Compare Price
You save
$15.82
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 100412
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 100412 Casting Swing Drain Kett Le
Item:
#1244931
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 100412 |
| Manufacturer Part # | 100412 |
| Height | 4.15" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 1.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 100412 Casting Swing Drain Kett Le
$411.86
$427.68
You save
$15.82
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 100412 Casting Swing Drain Kett Le