$26.73
$27.75
Compare Price
You save
$1.02
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 103539
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 103539 1/2 X 1/4 Hex Red Bush B R
Item:
#1245042
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 103539 |
| Manufacturer Part # | 103539 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 103539 1/2 X 1/4 Hex Red Bush B R
$26.73
$27.75
You save
$1.02
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 103539 1/2 X 1/4 Hex Red Bush B R