Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 1038294
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 1038294 Valve Bronze Satin Chrome Plt
Item:
#1503351
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 1038294 |
| Manufacturer Part # | 1038294 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 1.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 1038294 Valve Bronze Satin Chrome Plt
$60.51
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 1038294 Valve Bronze Satin Chrome Plt