Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Market Forge 1121205 O Ring 7/16" Id X 3/32" Width
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 1121205 |
| Manufacturer Part # | 1121205 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 1121205 "o" Ring 7/16" Id X 3/32" Thick, .424" Id X .103" Thick, For 1-1/2" & 2" Draw-off Valve Stems., Groen Kettle, Legion Kettle, Moyer-diebel Dishwasher, Southbend Kettle, Vulcan Kettle, Also For T&s Faucets.
