Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Market Forge 1123762 Cathodic Descaler
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 1123762 |
| Manufacturer Part # | 1123762 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 3.88" |
| Weight | 1.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 1123762 Cathodic Descaler A Passive Corrosion Inhibitor., Zinc Anode, Cleveland Boiler, Market Forge Boiler, Southbend Boiler, Vulcan Boiler
