$293.37
$304.64
Compare Price
You save
$11.27
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 14-0475
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 14-0475 Probe Thermistor
Item:
#1244987
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 14-0475 |
| Manufacturer Part # | 14-0475 |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 14-0475 Probe Thermistor
$293.37
$304.64
You save
$11.27
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 14-0475 Probe Thermistor