Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Market Forge 1515302 H/d Thermocouple
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 1515302 |
| Manufacturer Part # | 1515302 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 1515302 1900 Series Heavy Duty Thermocouple 36" Long.20-30 Mv, Coaxial Thermocouple Threads 11/32"-32, Anets Fryer 14gs(u), Garland Bake/roast Deck Oven G2071 G2121 G2161 G2771, Market Forge, Steamer Where Applicable, Southbend Nodel, Vulcan Hart Model, Wolf Model F4-27
