Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 190030
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 190030 Kit Conveyor Belt W/guide
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 190030 |
| Manufacturer Part # | 190030 |
| Height | 7" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 190030 Length 15-3/4", 400 Mm, Width 13-3/4", 349 Mm, Includes (1) Scouring Pad, (4) Quick Clean Griddle Liquid, Packs
