Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 2051781
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 2051781 Washer #10 Bolt Sealing
Item:
#1503456
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 2051781 |
| Manufacturer Part # | 2051781 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 8.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 2051781 Washer #10 Bolt Sealing