$185.85
$381.49
Compare Price
You save
$195.64
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge -2395 Perforated Strainer 9"
Item:
#1135958
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | -2395 |
| Manufacturer Part # | -2395 |
| Height | 0.88" |
| Width | 9" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Market Forge -2395 Perforated Strainer 9"
$185.85
$381.49
You save
$195.64
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge -2395 Ss Kettle Strainer 9" Dia S/s .190" Holes, 7" Long Handle, Cleveland Kettle, Groen Kettle, Market Forge Kettle
