Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Marshall Air .
- Authorized Marshall Air dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marshall Air 500487
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 500487 Orifice Pilot Lp
Item:
#1137168
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 500487 |
| Manufacturer Part # | 500487 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 500487 Lp Pilot Orifice .011" 1/4" Cct, Factory # Johy90aa-4211c, Marshall Air Broiler 2424g Fr24bg Lower

