$47.27
$49.09
Compare Price
You save
$1.82
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 81207
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 81207 Fitting Hose 1 Npt Male
Item:
#1244952
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 81207 |
| Manufacturer Part # | 81207 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 81207 Fitting Hose 1 Npt Male
$47.27
$49.09
You save
$1.82
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 81207 Fitting Hose 1 Npt Male
