Free Shipping
Free Shipping
$3,582.39
$3,720.00
Compare Price
You save
$137.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Blodgett .
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 82303
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 82303 Tri Basket 60 Gal
Item:
#1216319
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 82303 |
| Manufacturer Part # | 82303 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 82303 Tri Basket 60 Gal
$3,582.39
$3,720.00
You save
$137.61
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 82303 Tri Basket 60 Gal