$107.23
$111.35
Compare Price
You save
$4.12
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 87990
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 87990 Screw Slotted Tr Hd 1/4 20x1/2
Item:
#1241658
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 87990 |
| Manufacturer Part # | 87990 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 87990 Screw Slotted Tr Hd 1/4 20x1/2
$107.23
$111.35
You save
$4.12
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 87990 Screw Slotted Tr Hd 1/4 20x1/2