Free Shipping
Free Shipping
$1,077.71
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart .
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 90-4000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 90-4000 Valve Quick Openi
Item:
#1533619
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 90-4000 |
| Manufacturer Part # | 90-4000 |
| Height | 2.25" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 10.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 90-4000 Valve Quick Openi
$1,077.71
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 90-4000 Valve Quick Openi