$22.40
$23.26
Compare Price
You save
$0.86
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 90-8534
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 90-8534 Arm Pivot
Item:
#1244988
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 90-8534 |
| Manufacturer Part # | 90-8534 |
| Height | 0.11" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 90-8534 Arm Pivot
$22.40
$23.26
You save
$0.86
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 90-8534 Arm Pivot