$48.19
$50.05
Compare Price
You save
$1.86
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 908141
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 908141 Tee Machine Steam Exhaus T
Item:
#1244990
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 908141 |
| Manufacturer Part # | 908141 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Weight | 0.3 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 908141 Tee Machine Steam Exhaus T
$48.19
$50.05
You save
$1.86
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 908141 Tee Machine Steam Exhaus T