$52.55
$54.58
Compare Price
You save
$2.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 908310
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 908310 Hand Grip Inner Door
Item:
#1245047
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 908310 |
| Manufacturer Part # | 908310 |
| Height | 0.66" |
| Width | 1.11" |
| Depth | 1.99" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 908310 Hand Grip Inner Door
$52.55
$54.58
You save
$2.03
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 908310 Hand Grip Inner Door