Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 908317
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 908317 Hand Wheel Bushing
Item:
#1179998
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 908317 |
| Manufacturer Part # | 908317 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 908317 Door Hand Wheel Bushing, Market Forge Steamer A-1 Pressure Cooker
