Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 909970
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 909970 Header Assy 2a
Item:
#1241566
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 909970 |
| Manufacturer Part # | 909970 |
| Height | 3.75" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 25.35" |
| Weight | 9.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 909970 Header Assy 2a
