$189.44
$196.72
Compare Price
You save
$7.28
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 91-0887
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 91-0887 Nipple Faucet Riser
Item:
#1244989
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 91-0887 |
| Manufacturer Part # | 91-0887 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 91-0887 Nipple Faucet Riser
$189.44
$196.72
You save
$7.28
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 91-0887 Nipple Faucet Riser

