Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 91-6474
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 91-6474 Gasket Inlet St 10
Item:
#1241570
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 91-6474 |
| Manufacturer Part # | 91-6474 |
| Height | 0.8" |
| Width | 4" |
| Depth | 15.45" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 91-6474 Gasket Inlet St 10

