Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge aftermarket .
- Engineered to match existing Market Forge units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Market Forge 91-7978
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 91-7978 Gasket 2 1/16" X 3 1/4"
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 91-7978 |
| Manufacturer Part # | 91-7978 |
| Height | 0.13" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 91-7978 Immersion Element Flange Gasket, 2-1/16" X 3-1/4" Od, 1-1/4" X 2-1/4" Id 2-3/4" Ctr Mt Holes, 1/8" Thick Red Reinforced Silicone, Used On Market Forge Elements 08-6412 Thru 08-6420 08-6491

