$81.01
$84.13
Compare Price
You save
$3.12
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 916838
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 916838 Gasket Inlet St3e
Item:
#1245307
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 916838 |
| Manufacturer Part # | 916838 |
| Height | 0.3" |
| Width | 4" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 916838 Gasket Inlet St3e
$81.01
$84.13
You save
$3.12
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 916838 Gasket Inlet St3e