Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 920090
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 920090 Tubing Silicone 1 Cp0424 1
Item:
#1241239
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 920090 |
| Manufacturer Part # | 920090 |
| Height | 2.7" |
| Width | 11.05" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 920090 Tubing Silicone 1 Cp0424 1
