Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 920411
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 920411 Heater Alum 240v
Item:
#1240826
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 920411 |
| Manufacturer Part # | 920411 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 2.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 920411 Heater Alum 240v