$447.19
$464.37
Compare Price
You save
$17.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 92219
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 92219 Pan Half Size 2 1/2 Perf
Item:
#1244954
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 92219 |
| Manufacturer Part # | 92219 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 92219 Pan Half Size 2 1/2 Perf
$447.19
$464.37
You save
$17.18
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 92219 Pan Half Size 2 1/2 Perf