Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 93-0039
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 93-0039 Bushing Bronze Ts 1840
Item:
#1503471
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 93-0039 |
| Manufacturer Part # | 93-0039 |
| Height | 1" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 93-0039 Bushing Bronze Ts 1840
