Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 95-0658
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 95-0658 Door Handle Bearing Stud
Item:
#1241484
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 95-0658 |
| Manufacturer Part # | 95-0658 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 95-0658 Door Handle Bearing Stud

