$346.41
$359.72
Compare Price
You save
$13.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 95-2558
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 95-2558 Cover Assy Stme
Item:
#1241640
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 95-2558 |
| Manufacturer Part # | 95-2558 |
| Height | 1" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 3.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 95-2558 Cover Assy Stme
$346.41
$359.72
You save
$13.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 95-2558 Cover Assy Stme

