$84.40
$87.63
Compare Price
You save
$3.23
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 95-3730
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 95-3730 Elbow 1/2 Npt 90 St Mod Ified
Item:
#1241614
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 95-3730 |
| Manufacturer Part # | 95-3730 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 95-3730 Elbow 1/2 Npt 90 St Mod Ified
$84.40
$87.63
You save
$3.23
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 95-3730 Elbow 1/2 Npt 90 St Mod Ified

