$236.82
$245.92
Compare Price
You save
$9.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 952914
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 952914 Shaft Aasy Stm El
Item:
#1241573
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 952914 |
| Manufacturer Part # | 952914 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 952914 Shaft Aasy Stm El
$236.82
$245.92
You save
$9.10
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 952914 Shaft Aasy Stm El