$471.44
$489.55
Compare Price
You save
$18.11
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge .
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 953207
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Market Forge 953207 Shelf Assy Perforated
Item:
#1248974
Technical details
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 953207 |
| Manufacturer Part # | 953207 |
| Height | 10" |
| Width | 21" |
| Depth | 24.6" |
| Weight | 24.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Market Forge 953207 Shelf Assy Perforated
$471.44
$489.55
You save
$18.11
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 953207 Shelf Assy Perforated
