Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for CROWN STEAM aftermarket .
- Engineered to match existing CROWN STEAM units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket CROWN STEAM 97-6282
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 97-6282 Solenoid Valve 120v
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 97-6282 |
| Manufacturer Part # | 97-6282 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 97-6282 Solenoid Fill Generator Asco 120v 1/8 Npt In/out., , Fits Southbend Models, , , Fits Market Forge Models, , Etp-10e Etp-10g Etp-5g St-12-tgg St-5g St-6-tgg

